GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 14598303
nr 1459 8303
Fat
Diameter: 42cm
Kondition: slitage, skador,lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:07:22
100 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)